Profesyonel Hizmet

1980 yılından bu yana hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde memnuniyet ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

Dünya Çapında Tam Kapsamlı Yüksek Hizmet Çözümü Sağlıyoruz

Aşağıda listelenen geniş kapsamlı özel hizmet işleri sağlama konusunda 42 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Profesyonel

Hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki uzman personelimiz sürekli kendini geliştirmektedir.

Modern

İnşaat projelerinde sağlamlığın yanı sıra estetik yapılar inşa ediyoruz.

Hizmetlerimiz
Hizmet Alanlarımız

Yapı Türlerine Göre Hizmet Çeşitlerimize Göz Atın

Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri

Kayalife İnşaat olarak ülkemizin bilgi ve bilişim çağına ayak uydurması noktasında donanımlı eğitim yapıları ve yerleşkeleri yaparak gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

Konutlar

Kayalife İnşaat olarak çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren estetik, güvenilir, modern, hayatın içinde yaşam alanları inşa ediyoruz.

İş Merkezleri

Kayalife İnşaat olarak kazançlı lokasyonlarda, modern ticari alanlar oluşturuyoruz. Aktif yaşam alanlarına yakın, entegre ticaret dünyasını sunuyoruz.

Ulaşım Yolları

Dünyada medeniyetin göstergelerinden birisi de o ülkenin yol ağı uzunluğu. Kayalife İnşaat olarak yaptığımız yollarla insanımıza konforlu ve en güvenli ulaşım ortamı sağlıyoruz.

Askeri Tesisler

Ülkemizin stratejik konumu, askeri anlamdaki yatırımlarımızı zorunlu kılıyor. Kayalife İnşaat olarak biz de dünyanın en büyük ordularından olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne güvenli ve stratejik ortamlar oluşturuyoruz.

Köprü

Kayalife İnşaat olarak nehirlerin iki yakasını kavuşturmak için yaptığımız köprülerle hem sevenleri hem de gönülleri birleştiriyoruz. Böylece vatandaşlarımızı ulaşım çilesinden kurtarıyoruz.

Sağlık Tesisleri

Kayalife İnşaat olarak hastane ve sağlık tesislerinin inşaatlarıyla vatandaşlarımız daha konforlu ortamlarda sağlık hizmeti almasına olanak sağlıyoruz.

Otel

Kayalife İnşaat olarak Türkiye’nin artan turizm potansiyeli nedeniyle oluşan konaklama ihtiyacının giderilmesi noktasında modern, konforlu, insanı kendi evinde hissettiren oteller inşa ediyoruz.

Kentsel Altyapı

Kayalife İnşaat olarak sağlık kentlerin sağlıklı altyapıdan geçtiğini düşünüyoruz. Bu noktada biz de şehirlerimizin altyapılarını en güvenilir ve sağlam şekilde inşa ediyoruz.

Boru Hatları

Kayalife İnşaat olarak Asya ve Avrupa arasında petrol ve doğalgaz hatlarının en önemli güzergâhında bulunan ülkemizde güvenilir ve sağlam boru hatları yapıyoruz.

Su Yapıları

Kayalife İnşaat olarak insanlığın en elzem ihtiyacı olan suyun daha sağlıklı bir şekilde halkımıza ulaştırılması noktasında su yapıları yaparak belediyelerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yapı Renovasyonu

Kayalife İnşaat olarak şehirlerimizdeki tarihi mirasın korunması noktasında özellikle tarihi yapılarımızı onararak yeni bir işlev kazanması için yapı renovasyonları yapıyoruz.

Hava Limanları

Son yıllarda ülkemizdeki refah seviyesinin artmasıyla birlikte havayolu taşımacılığı da ön plana çıktı. Kayalife İnşaat olarak biz de hem havaalanı meydanı hem de yapılarıyla bu alanda kaliteyi sunuyoruz.

Dini Yapılar

Kayalife İnşaat olarak sadece konut ve ticari anlamda değil, manevi anlamda da hizmetindeyiz. Halkımızın manevi ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında yaptığımız dini yapıları halkımızın hizmetine sunuyoruz.

×

Bize Yazın

İletişim Bilgileri

Telefon

0545 539 15 01

E-Posta

info@kayalife.com.tr

Adres

Çatalan Caddesi Üzeri Hanzade Kebap Karşı Çaprazı